Skip survey header

Українська діаспора в Естонії


Шановні українці, що проживають в Естонії!

Перед Вами опитування для українців в Естонії. Мета цього дослідження - отримати уявлення щодо ситуації українців в Естонії. До участі очікуються всі українці, що нещодавно приїхали до Естонії, проживають, або народились тут. 

Заповнення анкети займає приблизно 10 хвилин. Опитування є повністю анонімним. Серед опитуваних буде проведений розіграш подарункових карт Kaubamaja вартістю 20 € . Для прийняття участі в розіграші залиште свою електронну адресу у відповідному питанні.

Українці складають найбільшу робочу діаспору в Естонії. На жаль, стан і добробут життя українців в Естонії не був досліджений із необхідною завзятістю. Питання анкети стосуються Вашого життя в Естонії, ситуації на ринку праці, причин переїзду, адаптації, і так далі. Ваша участь надзвичайно важлива для визначення кола проблем української діаспори!

На основі даного опитування буде написано доповідь із оцінкою стану української діаспори і пропозиціями щодо вирішення проблемних питань. Результати будуть представлені Міністерству культури та Міністерству внутрішніх справ Естонії.

Інститут Балтійських досліджень надзвичайно вдячний Вам за участь! Ваша думка для нас важлива.


З повагою,

Олена Недожогіна
Інститут Балтійських Досліджень
olena@ibs.ee
Телефон +372 6999 480
Lai 30, 51005 Tartu