Digilahendused noortele

Lehel oli viga! Palun vaata küsimused uuesti üle ning vajadusel täienda. Mine esimese vea juurde.
Hei, noor!

Digimaailm on ilmselt oluline osa sinu elust. Digilahenduste all mõtleme erinevaid neti- ja mobiililahendusi, mis aitavad Sul virtuaalselt erinevates tegevustes osaleda ning koondada infot senitehtu kohta. Vastates küsimustikule aitad noortega töötajal aru saada, kas ja miks on digimaailm 7-26-aastastele noortele tähtis.

Küsitlusele vastamine võtab aega ligikaudu 10 minutit. Palun täida küsimustik hiljemalt 18. septembriks. Pooleliolevat küsimustikku on võimalik salvestada ja jätkata täitmist hiljem. Uuring on anonüümne - kogutud andmeid ei seostata sinu isikuga.

Küsimustik on osa Balti Uuringute Instituudi ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös valmivast analüüsist digilahenduste kasutamisest noorsootöös ja noortevaldkonnas. Kui küsimustikku täites tekib soov saada projektist või analüüsist rohkem teada, võta palun ühendust allolevatel kontaktandmetel.

Kõikide osalejate vahel loositakse välja veekeskuse, seikluspargi, batuudikeskuse, ning 30€ Kaubamaja kinkekaardid. Kui soovid loosimises osaleda, siis sisesta küsimustiku lõpus oma e-posti aadress. Loosimises osalevad ainult need noored, kes on vastanud igale küsimusele.

Aitäh küsitluses osalemise eest! Sinu tagasiside on meile väga väärtuslik ja aitab kaasa Eesti noortele korraldavate tegevuste põnevamaks muutmisele. 

Maarja Vollmer
Balti Uuringute Instituut
Telefon: + 372 6999 481
E-post: maarja.vollmer@ibs.ee