Skip survey header

Rynek pracownika w dziedzinie finansów – wyzwania, problemy, rozwiązania.

Strona tytułowa

Jak pozyskać, zaangażować czy utrzymać pracownika w dziale finansów?
Ewolucja rynku pracy, zmiany w postawie kandydatów czy dostępność nowych narzędzi – proces rekrutacji stawia wiele wyzwań przed osobą rekrutującą. Podejmowane działania wymagają specjalistycznych rozwiązań opartych na doświadczeniu, znajomości rynku oraz eksperckiej wiedzy.

Dla osób pracujących w obszarze księgowości i finansów przygotowaliśmy szkolenie pozwalające zdobyć umiejętności oraz wiedzę niezbędną do prowadzenia skutecznej rekrutacji i ograniczania rotacji na obecnym rynku pracy.


Agenda szkolenia:
  • Punkty „zapalne”, które wpływają na efektywność procesu rekrutacyjnego.
  • Co się zmieniło w podejściu kandydatów przychodzących na rozmowy o pracę i jak się do tego przygotować?
  • Zmiany pokoleniowe i związane z tym oczekiwania kandydatów.
  • Błędy menedżera w procesie rekrutacyjnym.
  • Jak rozmawiać z biznesem i współpracować z HR przy procesie rekrutacyjnym?
  • Jak zmieniły się zarobki na poszczególnych stanowiskach i jak planować budżet rekrutacyjny?
  • Preboarding – dobre praktyki.
  • Onboarding – jak zadbać o satysfakcjonujący dla kandydata onboarding.
Eksperci prowadzący szkolenie:
  • Małgorzata Pukropek - Manager Antal HR Consulting - Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychologia społeczna, specjalizacja: negocjacje i mediacje oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources. Legitymuje się certyfikatami na stosowanie narzędzi psychometrycznych Hogan Assessment Systems (HAS) oraz Self Management Group (SMG). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu (wydany przez House of Skills) oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich w zakresie m.in.: umiejętności sprzedażowych, umiejętności osobistych, oraz szkoleń związanych z obsługą projektów AC/DC (szkolenia dla asesorów). W firmie Antal International prowadzi od 6 lat dział HR Consulting.
  • Michał Borkowski – Team Manager Antal Finance & Accountancy - Z Antal Polska związany jest prawie od 5 lat, na co dzień koordynuje pracę zespołu Finance & Accountancy realizującego procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, menadżerskie i dyrektorskie m.in. w pionach księgowości, podatków i kontrolingu. Prowadzi spotkania ze studentami kierunków finansowych, aktywnie współpracuje z instytucjami certyfikującymi finansistów i wspiera rozwój zawodowy.
Rejestracja na szkolenie 

Szkolenie dostępne jest w dwóch terminach w godzinach 9:00-17:00:
- 29.11.2018r.
- 11.12.2018r.

Miejsce szkolenia:
Antal Sp. z o.o.
ul. Puławska 2
02-566 Warszawa

Koszt szkolenia to 950 zł netto. Dla osób, które zarejestrują się do 5 listopada przygotowaliśmy specjalną cenę 850 zł netto.
Cena uwzględnia lunch oraz certyfikat udziału w szkoleniu.


Liczba miejsc ograniczona!