Skip survey header

MVA Adult Ukrainian

Image is not set.

and
АСОЦІАЦІЯ «МІСЯЧНЕ СЕЛИЩЕ»
АНКЕТА 2019 р.

Передмова
У 2019 році людство відзначає 50-ту річницю польоту космічного корабля «Аполлон-11» і першого кроку людини на Місяці. У великих космічних державах також спостерігається відродження інтересу до дослідження Місяця.
У рамках партнерства між Асоціацією «Місячне селище» і Асоціацією з проведення Всесвітнього тижня космосу було підготовлено анкету про дослідження Місяця, яка побачить світ під час Всесвітнього тижня космосу-2019.
«Місячне селище» - це ідея, що виникла декілька років тому. Це сукупність глобальних зусиль, що доклали уряди, приватні компанії і широка громадськість, спрямованих на стійке вивчення і використання ресурсів Місяця шляхом створення місячного співтовариства на поверхні Місяця і між Землею та Місяцем.
«Місячне селище» - це не селище у буквальному розумінні або база на Місяці або окремий науковий об’єкт. Усі запуски або програми, пов’язані з дослідженням Місяця (включаючи запуски роботизованих зондів), є частиною Місячного селища.

Асоціацію «Місячне селище» (MVA) було створено у червні 2017 року для сприяння реалізації ідеї «Місячного селища». Кожна людина або організація в усьому світі може зробити свій внесок у «Місячне селище», подаючи ідеї для нових запусків або майбутніх робіт на Місяці, і в підготування цих запусків або робіт.
Оскільки «Місячне селище» має стати глобальним починанням, мета цього анкетування – перевірити зацікавлення людей у всьому світі щодо дослідження Місяця і «Місячного селища». Всесвітній тиждень космосу (4–10 жовтня 2019 р.) – це унікальна можливість провести таке анкетування.
Загальні питання
 
2.
Стать
4.
У Вас викликає особливий інтерес освоєння космосу?
Наскільки Вам відомо про дослідження Місяця,
5.
Які з цих тверджень правильні?
6.
Скільки людей США висадили на поверхню Місяця?
7.
Яка з цих країн виконала плавну контрольовану посадку на Місяць?
8. Питання 1: Місяць зараз – через 50 років після польоту «Аполлона-11», Ви б сказали, що:
 
9. Питання 2: Чому Місяць? – Які найвагоміші причини, щоб вирушити на Місяць і залишитися там?
(оберіть максимум три відповіді)
 
10. Питання 3: «Місячне селище» - Чи вважаєте Ви, що створення «Місячного селища» важливе?
 
11. Питання 4: Навколишнє середовище – У контексті проблем клімату і навколишнього середовища на Землі Ви б сказали, що розвиток інфраструктури на Місяці:
 
Питання 6: Інші зауваження: